Kite Academy olarak kiteboardu spor ya da hobiden öte, bir yaşam biçimi olarak görüyoruz...

Temel eğitime verdiğimiz önem kadar bu sporda ilerlemeniz için size daha önceden görülmemiş eğitim programları sunuyoruz. Türkiye’nin önde gelen sporcularından kurulu takımımız ile size sadece bu sporu en iyi şekilde öğretmekle kalmıyor, size uygun stilleri belirleyip eğitim sonrası kiteboard hayatınızda da sporu severek güvenli bir şekilde yapmanızın yollarını gösteriyoruz.

Siz de denemek yerine gerçekten bu sporu ve getirdiklerini en iyiler ile yaşamak istiyorsanız Kite Academy’e hoşgeldiniz.

KITE ACADEMY'DE...

  • Başlangıç seviyesinden en ileri düzeyde yarış tekniklerine kadar bir çok seviyeden oluşan eğitim teknikleri ve programımız ile Türkiye'de bu sporu yönlendiren, uluslararası arenada söz sahibi hocalarımız eşliğinde öğretiyoruz.

 

  • Okulumuzda dünyanın bu sporda lider kiteboard markaları ; son model Cabrinha kitelar, Nobile boardlar ve aksesuarlarda ise güvenliğiniz için Mystic ürünlerini kullanıyoruz. Dükkanlarımızda Türkiye distribütörü olduğumuz bu markaların tüm ürünlerini  bulabilirsiniz.

 

  • Bu sporu sadece suda denetmeyi değil; 24 saat bu sporun ve atmosferin içinde olmanızı sağlamaktayız.
  • Hem kaliteli bir hizmet hem de bu kaliteyi en avantajlı şekilde sunuyoruz.

 

  • Programlarımızda yer alan 1′e 1 dersler ve grup derslerimizle size bir çok eğitim seçeneği sunuyoruz. Doğru ve size göre en iyi ekipmanları almanız için doğru şekilde yönlendirip kiteboard hayatınız boyunca  yanınızda oluyoruz.

 

  • Kiteboard eğitimlerinin yanında; malzeme kiralama, depolama, asistanlık hizmetleri, konaklama, transferler ve alternatif aktiviteler ile bizimle geçireceğiniz zamanı kaliteli ve dolu dolu sunmaktayız.